Referencie

Chute Malých Karpát

Webový portál vyvinutý pre združenie Chute Malých Karpát. Systém kompletne zastrešuje rôzne vínne podujatia, poskytuje k nim podrobné informácie a automatizovaný predaj vstupeniek. Podporovanými spôsobmi platby sú: prevod na účet, platba kartou a VIAMO. Vďaka interaktívnej mape má návštevník prehľad o lokalizácii jednotlivých vinárov, gastronomických a ubytovacích zariadení a sprievodných kultúrnych podujatí. Systém taktiež zahŕňa evidenciu a vyhľadávanie ponúkaných vín podľa širokej škály kritérií.

Okrem administrátorského rozhrania je súčasťou projektu aj rozhranie pre vinárov. Prostredníctvom neho si spravujú svoje portfólio a ponúkané vína na jednotlivých podujatiach.

Fotogaléria

www.chutemalychkarpat.sk

Slovensko-rakúska obchodná komora

Webová stránka vytvorená pre potreby Slovensko-rakúskej obchodnej komory.

Prezentačná časť stránky združuje komplexné informácie o členských a nečlenských organizáciách a o organizovaných podujatiach. So systémom pracujú užívatelia s rozličnou úrovňou práv, ktorí majú možnosť prihlasovať sa na podujatia organizované komorou. Každý užívateľ buď patrí do niektorej z organizácií, alebo je registrovaný ako fyzická osoba. Podporovanými jazykovými mutáciami sú slovenčina a nemčina.

Súčasťou projektu je aj robustné administrátorské rozhranie, prostredníctvom ktorého sa o.i. vystavujú a spravujú faktúry, a taktiež automaticky rozposielajú viaceré typy hromadných emailov.

Fotogaléria

www.sohk.sk

Modranské pivnice

Webový portál združujúci informácie o bodoch záujmu v meste Modra. Návštevník si na interaktívnej google-mape môže filtrovať vínne pivnice, ubytovacie zariadenia, gastro prevádzky, atrakcie, pamiatky, atď. Stránka zároveň zastrešuje podujatie Deň modranských pivníc, pre ktoré poskytuje systém rezervácie a predaja vstupeniek. Integrovaná je taktiež možnosť online platby platobnou kartou. Celý portál je okrem slovenčiny lokalizovaný aj do angličtiny a nemčiny.

Súčasťou projektu je administrátorské rozhranie, prostredníctvom ktorého sa spravuje systém rezervácie a predaja vstupeniek na podujatie.

Fotogaléria

www.modranskepivnice.sk

Vínna karta na tablete

Pre vináreň a vínotéku Pavúk sme vyvinuli aplikáciu, ktorá nahrádza klasický vínny lístok v tlačenej podobe. Aplikácia je vytvorená na báze prehliadača, beží na tabletoch a poskytuje komplexné informácie o viac ako 600 vínach. Zákazníci majú možnosť vyhľadávať si v nej podľa širokej škály kritérií. Aplikácia umožňuje zobrazenie v slovenskom alebo anglickom jazyku a pri jej tvorbe sme kládli dôraz na prehľadnosť a intuitívne ovládanie.

Súčasťou projektu je administrátorské rozhranie, prostredníctvom ktorého sa priebežne aktualizuje databáza vín, a ktoré zároveň efektívne plní funkciu skladového systému.

Fotogaléria

Projekt nie je verejne prístupný.

modranska

Webová stránka spoločnosti zaoberajúcej sa tvorbou ručne robenej keramiky – modranska. Pozostáva z prezentačnej časti a zo sofistikovaného e-shopu, v ktorom má zákazník možnosť online platby platobnou kartou. Podporovanými jazykovými mutáciami sú slovenčina a angličtina.

Súčasťou projektu je administrátorské rozhranie, ktoré zároveň slúži ako skladový systém.

Fotogaléria

www.modranska.sk