Služby

Návrh, tvorba a údržba webových aplikácií, softvéru a informačných systémov

Ponúkame komplexné služby v oblasti informačných technológií. Zameriavame sa na všetok druh softvéru, predovšetkým však na webové aplikácie. Riešime pritom celý životný cyklus softvéru – od analýzy a návrhu, cez vývoj, až po testovanie a údržbu.

Spokojnosť našich klientov je prvoradá, a preto sa naše riešenia vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a neustálou podporou. Využívame najnovšie technológie, čo zaručuje efektivitu pri vývoji a zabezpečuje jednoduchú údržbu. S nami získate ucelené softvérové riešenie pre Vaše podnikanie.

Vývoj na mieru podľa špecifických požiadaviek zákazníka

Vytvárame softvér, ktorý je šitý na mieru, zohľadňuje jedinečnosť každého zákazníka a dokáže sa prispôsobiť akejkoľvek požiadavke. Zároveň je schopný efektívne komunikovať s inými, už existujúcimi časťami firemnej IT infraštruktúry.

Pri nás je zbytočnosťou platiť za veľké softvérové balíky, z ktorých využijete iba minimum vecí, a okrem toho si ich ešte musíte prácne prispôsobovať podľa Vašich predstáv. Navrhneme a vyvinieme pre Vás presne to, čo potrebujete.

Kvalitné komplexné riešenia za rozumnú cenu

Poskytujeme vysokokvalitné služby za výrazne nižšie ceny než ostatní, s dôrazom na osobný prístup, dôveru a dlhodobú spoluprácu. Tieto princípy sú najväčšou pridanou hodnotou našej spoločnosti, čím sa líšime od iných firiem.

Inteligentné komplexné riešenia a profesionálne odvedené služby dokážeme ponúknuť ako veľkým, tak malým klientom za veľmi prijateľnú a rozumnú cenu.